LAUREACI POPRZEDNICH KONKURSÓW

Rok 2017
Kategoria I - do lat 12   I - Urzędowska Anna Maria / PL
 II - Koszela Eryk / PL
III - Nie przynano
wyróżnienie - Shafar Tali / BY
Nagakura Riho / JP
Kategoria II - do lat 15   I - Nagakura Maya / JP
 II - Kukliński Kacper / PL
III - Li Yiyang / CRL
wyróżnienie - Saito Nao / JP,
Charchuła Franciszek / PL,
Czerwiński Piotr / PL
Kategoria III - do lat 18   I - Żaromski Kacper / PL
 II - Śleziak Tymoteusz / PL
III - Moliszewska Maria / PL
wyróżnienie - Kubik Martyna / PL,
Filaleev Sergei / RU
Rok 2015
Kategoria I - do lat 12   I - Cmejla Jan / CZ
 II - nie przyznano
III - Czajka Julia / PL, Papojan Marta / RU
wyróżnienie - Kuczyńska Agata / PL
Kategoria II - do lat 15   I - Goranko Joanna / PL
 II - nie przyznano
III - Dvarionaite Elżbieta / LT
wyróżnienie - Kaczmarek Bartosz / PL, Kupczyk Klaudia / PL,
Litwin Franciszka / PL, Majkut Manuela / PL,
Michajłów Lena / PL
Kategoria III - do lat 18   I - Pawlak Piotr / PL
 II - nie przyznano
III - Zhao Ziji / CRL, Sumnikova Marie / CZ
Rok 2013
Kategoria I - do lat 12   I - Dvarionaite Elżbieta / LT
 II - nie przyznano
III - Braica Paul – Cristian / DE
wyróżnienie - Papojan Marta / RUS, Takahashi Hugo / FR
Kategoria II - do lat 15   I - Xu Yundi / FR
 II - Liu Yongiu / CRL
III - Pawlak Piotr / PL, Bieniasz Jan, Marek / PL
wyróżnienie - Maciejowski Robert / PL, Michalski Marian, Gabriel / PL,
Sęk – Mastej Gabriela / PL, Sumnikova Marie / CZ
Kategoria III - do lat 18   I - Wang Xinyuan / CRL
 II - nie przyznano
III - Wierciński Andrzej / PL
wyróżnienie - Kałduński Adam / PL, Le Thu Quynh Karolina / PL,
Pietrzak Zuzanna / PL
Rok 2010
Kategoria I - do lat 12   I - Luo Wei / CHINY
 II - Kuronuma Karen / JPN
III - nie przyznano
wyróżnienie - Maliński Krzysztof / PL, Satała Zofia / PL,
Staszek Weronika / PL
Kategoria II - do lat 15   I - Inoue Hinako / JPN
 II - Nguyen Viet Trung / VIET - PL
III - Klevickis Vladislavs / LV
wyróżnienie - Nehring Szymon / PL, Kraj Klara / PL,
Wierciński Andrzej / PL
Kategoria III - do lat 18    I - Yermalayeva Yuliya / BL
 II - Tanaka Yuko / JPN
III - Bury Sabina / PL
wyróżnienie - Li Jinman / CHINY
Rok 2008
Kategoria I - do lat 12   I - Fomienkowa Maria / BL
 II - Dąbek Aleksandra / PL
III - Le Thu Quynh Karolina / PL
wyróżnienie - Nguyen Viet Trung / PL
Kategoria II - do lat 15   I - nie przyznano
 II - Byrdy Łukasz / PL
III - nie przyznano
wyróżnienie - Haftman Artur / PL, Zarzycki Dawid / PL
Kategoria III - do lat 18   I - Wota Maciej / PL
 II - Książek Krzysztof / PL
III - Wojciechowski Nikodem / PL
Rok 2005
Kategoria I - do lat 12   I - nie przyznano
 II - Gorshenina Alina / RUS
III - Krysa Sławomir / PL, Voskovskaya Margarita / RUS
wyróżnienie - Dobosz Katarzyna / PL, Wilenski Daniil / BL
Żak Marta / PL
Kategoria II - do lat 15   I - nie przyznano
 II - Mikołajczak Kinga / PL, Świgut Aleksandra / PL
III - Wojciechowski Nikodem / PL
wyróżnienie - Yermalayeva Yuliya / BL,
Kitowska Natalia / PL
Rejnowicz Jan / PL, Słowikowska Marta / PL
Kategoria III - do lat 18   I - Kortus Jacek / PL
 II - Czech Mateusz / PL
III - Niekludow Tamara / PL
wyróżnienie - Koralewski Patryk / PL, Lentas Natalia / PL
Marczuk Anna / PL
Rok 2002
Kategoria I - do lat 12   I - Nogami Mariko / JPN
 II - Okada Kana / JPN
III - Kociuban Julia / PL
wyróżnienie - Kladova Maria / RUS, Hodachinsky Igor / BL,
Aleksandra Jabłońska / PL
Kategoria II - do lat 15   I - Keduk Kiryl / BL
 II - Le Thanh Thao / VIET, Koka Marina, JPN
III - Dombrovska Anastasja / UA
wyróżnienie - Różewska Joanna / PL, Lentas Natalia / PL,
Tarvids Aleksandrs / LV
Kategoria III - do lat 18   I - Wasiak Katarzyna / PL
 II - Szymczak Gracjan / PL
III - nie przyznano
Rok 2000
Kategoria I - do lat 12   I - Yukho Hanna / BL
 II - Tracewska Jana / SU
III - Haisig Anna / PL
wyróżnienie - Andrejewa Swietłana / SU, Chmara Artur / PL,
Jakubowska Maria / PL
Kategoria II - do lat 15   I - Kończal Szczepan / PL
 II - Szymczak Gracjan / PL
III - Kortus Jacek / PL
wyróżnienie - Artamonowa Anna / SU, Bodys Aleksandra / PL,
Głowacki Grzegorz / PL
Kategoria III - do lat 18   I - Szczerbakow Tsimur / BL
 II - Mysiński Jacek / PL
III - nie przyznano
wyróżnienie - Vanks Rudolvs / LV, Bąkiewicz Oskar / PL
Nagroda specjalna dla najlepszego Polaka - Kończal Szczepan / PL
Rok 1998
Kategoria I - do lat 12   I - Szymczak Gracjan / PL
 II - Gładysiak Agata / PL
III - Kluczyńska Katarzyna / PL, Diadczenko Jekaterina / SU
wyróżnienie - Walczak Fryderyk / PL, Piaścik Joanna / PL
Kategoria II - do lat 15   I - Bąk Agnieszka / PL
 II - Wędzina Maciej / PL
III - Beliakowicz Aleksandra / BL, Noworacka Malwina / PL
wyróżnienie - Grelowski Piotr / PL, Kittel Maja / PL,
Filek Paweł / PL
Kategoria III - do lat 18   I - Andraszewski Dawid / PL
 II - Sawościanik Natalia / PL
III - Kryjom Łukasz / PL
Nagroda Grand Prix „Rydwan Apollina” - Bąk Agnieszka /PL
Rok 1996
Kategoria I - do lat 12   I - Shimkus Vestards / LV
 II - nie przyznano
III - Kołakowski Mateusz / PL, Linard Malwina / PL
Kategoria II - do lat 15   I - Turkiewicz Dorota / PL
 II - Babij Oleg / BL
III - nie przyznano
Kategoria III - do lat 18   I - Eibin Daniel / PL
 II - JanPLja Liubow / BL
III - nie przyznano
wyróżnienie - Jarczewska Marta / PL
Rok 1995
Kategoria I - do lat 12   I - nie przyznano
 II - Bąk Agnieszka / PL, Kosmowski Michał / PL
III - Nadolska Karolina / PL
wyróżnienie - Różańska Oliwia / PL, Szwed Julia / PL
Kategoria II - do lat 15   I - nie przyznano
 II - Muzyka Daria / SU, Fidowicz Ewelina / PL
III -  Lasatowicz Mateusz / PL, Pietrzak Robert / PL,
Sajna Małgorzata / PL
wyróżnienie - Szypulska Małgorzata / PL
Rok 1994
Kategoria I - do lat 12   I - nie przyznano
 II -  Kopeć Anna / PL, Kasicka Katarzyna / PL,
Staszczyszyn Paweł / PL
III - nie przyznano
wyróżnienie - Bąkiewicz Oskar /PL, Konieczna Maria / PL
Czech Katarzyna / PL, Żabierek Joanna / PL
Kategoria II - do lat 15   I - nie przyznano
 II - Gabryś Maria / PL, Kaźmierczak Marcin / PL
III - Ruszczyszyn Marek / PL, Czołpińska Alicja / PL
wyróżnienie - Danczowska Justyn / PL, Szlezer Marek / PL, Laskowska Julia / PL
Rok 1993
Kategoria I - do lat 12   I - Sajna Małgorzata / PL
 II - Daleczko Katarzyna / PL
III - Marszałek Magdalena / PL, Sanik Natalia / PL
wyróżnienie - Sieraczek Rafał / PL, Mazur Katarzyna / PL,
Mróz Barbara / PL, Raczyńska Kamila / PL
Hajduk Izabela / PL, Skrastina Elina / LV ,
Hes Artur / PL
Kategoria II - do lat 15   I - Marcinkowska Joanna / PL, Orawiec Maria / PL
 II - Ufniarz Agnieszka / PL
III - Zachara Mateusz / PL
Rok 1992
Kategoria I - do lat 12   I - Cenic Vesna / PL
 II - nie przyznano
III - Kruk Adam / PL
wyróżnienie - Zachara Mateusz / PL
Kategoria II - do lat 15   I - Maj Justyna / PL
 II - Kopka Patryk / PL
III - Błaszczyk Tomasz / PL
wyróżnienie - Pastore Ieva / LV, Nowicka Hanna / PL

Zamknij

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej »